דף אודות- דר' לייטנר יוסף

 
 
דר' לייטנר הוא אורתופד מומחה, מנהל היחידה לניתוחי עמוד שדרה בבי"ח מאיר. היחידה לניתוחי עמוד שדרה בבי"ח מאיר היא היחידה הגדולה ביותר מבין יחידות לניתוחי עמוד שדרה בבתי חולים ציבוריים בארץ. דר' לייטנר סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון ב- 1984.

הוא התמחה באורתופדיה אך לא הסתפק בהתמחות זו. הוא בחר להתמקד בתחום עמוד שדרה ומזה עשרים שנה עוסק בתחום זה בלבד. דר' לייטנר מאמין שעם התמקדות ברורה בתחום ספציפי הוא יוכל להעניק את הטיפול הטוב ביותר. מטופלים רבים יוכלו להעיד כי אכן הטיפול שהעניק להם דר' לייטנר הביא לשיפור משמעותי לאחר טיפולים רבים שלא צלחו.
 

טיפול בכל בעיות הגב

 
תחילת כל טיפול מוצלח מתחיל באבחון. דר' לייטנר מאבחן ומטפל בכל בעיות עמוד שדרה גבי, מותני וצווארי : עקמת- במיוחד אצל ילדים, פריצות דיסק, כאבי גב, בעיות גב תחתון, קשיים בהליכה הנובעים מהיצרות תעלת עמוד השדרה וכדומה כאבי צוואר והפרעות נוירולוגיות הקשורות לבעיות צוואר.


 

ניתוחי עמוד שדרה

 
מעבר לכך שתחת אמתחתו של דר' לייטנר מתבצעים ניתוחי עמוד שדרה ביחידה לניתוחי עמוד שדרה, הוא עצמו מבצע את ניתוחי עמוד השדרה המורכבים ביותר, חלקם מהווים נקודת מפגש בין האורתופדיה לאונקולוגיה וכוללים הסרת גידולים מעמוד השדרה ואף הסרת חוליות שלמות הנגועות בתאים סרטניים.
 
 

מתן חוות דעת רפואית- משפטית לבתי משפט, ביטוח לאומי , חברות ביטוח נפגעי משרד הביטחון

 
 
חוות דעת רפואית מוכרת כמסמך משפטי לכל דבר בבתי המשפט ולכן יכולה להינתן רק על ידי רופא הנחשב למומחה בתחום.

חוות דעת רפואית מפרטת באופן ברור ומדויק את הקשר הסיבתי בין הנזק שנגרם לתובע לבין פעולתו של הנתבע. בתור אורתופד מומחה שעבד שנים כיועץ לחברות ביטוח ועורכי דין, דר' לייטנר עורך חוות דעת רפואיות בתחום פגיעות עמוד שדרה לצורך קביעת אחוזי נכות לאובדן כושר עבודה בביטוחים פרטיים, בביטוח הלאומי ובתביעות משרד הביטחון.
 
 
סובלים מכאבי גב וצוואר על בסיס קבוע? צריכים לעבור ניתוח בעמוד השדרה ומתלבטים בידי מי להפקיד את עמוד השדרה שלכם? רוצים חוות דעת מקצועית ובלתי תלויה ? ד"ר לייטנר ישמח להעניק לכם אבחון וחוות דעת כזו גם אם תעדיפו לבצע את הניתוח במקום אחר.

ד"ר לייטנר עובד במסגרת פרטית , עם החזרים מחברות ביטוח פרטיות ובהחזר עם הביטוח המשלים של קופ"ח כללית